Pierwsza randka

Aleks

Aleks jest managerem restauracji programu „Pierwsza Randka”. Karierę w gastronomii rozpoczął w Szczecinie. Pracował za barem już jako nastolatek, a żeby stać się profesjonalnym barmanem i managerem szkolił się pod okiem Marcina „Goldiego” Gordona.

W 2007 roku wyemigrował do Irlandii, gdzie zdobywał nowe doświadczenia i dzielił się swoją wiedzą z innymi. Współpracował z Shanem Hartem i Rorym O'Neillem przy otwarciu topowego klubu PantiBar. W restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelina prowadził szkolenia z obsługi gości dla barmanów oraz uczył się hostingu. Dzięki temu doświadczeniu dostał pracę w pięciogwiazdkowym hotelu na Temple BAR w Dublinie, którego udziałowcem jest Bono, lider U2.

Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu Aleks po powrocie do Polski został szkoleniowcem i managerem w wielu knajpach. Potrafi stworzyć restaurację od zera i postawić na nogi podupadający lokal. Z pracy w gastronomii wyniósł bezcenną wiedzę o ludziach. Jako członek załogi był świadkiem wielu randek, a nawet oświadczyn.

Jego pasją jest radio. Od roku prowadzi audycje poranne w radiu Fama Wołomin. Uwielbia muzykę z lat 70. i 80. oraz cały klimat związany z tym okresem.